Aktuality

Dětský tábor ve Struhách

Poslední srpnový týden Struhy hostily tábor malých rybářů z našeho rybářského kroužku. Pod vedením Leoše Kudlíka, který zdejší kroužek vede, si 7 malých rybářů vyzkoušelo 3 dny nepřetržitého chytání a mohlo zúročit celý rok tréninku a získávání zkušeností. A protože počasí vyšlo na jedničku, došlo i na koupání.

více
Neskutečné jízdy

Konečně se nám oteplilo a voda se začala rybáři hodně zaplňovat. Víkend před třením doprovázela neskutečná série záběrů a jízd na celém rybníku. Máme zprávy od vody od Tomáše, který pozval svého kamaráda Davida, a za 18 hodin lovu chytili neuvěřitelných 30 ryb. Další, kdo se přes noc moc nevyspal, je Luboš s Jirkou. Ti měli na kontě 18 ryb. 

Ryby jsou opravdu hodně aktivní, hlavně to jezdí v noci. Tak zabalte bivaky a přijeďte přes noc Laughing

více
Voda se zvedla...

1.5.2017

Po počasí jako na houpačce se voda konečně zvedla a máme plný stav rybníka. 

Rybám to dodalo na aktivitě a začaly opravdu kousat. Máme tu pár fotek od Josefa, Luboše, Jirky a Tomáše, kterému se povedl krásný kapr 17kg a vyza.

více
Po zimním spánku...

Poté co do Struh vyrazili první rybáři...se otevřel 1.4.2017 rybník i pro Vás všechny.

Hned první víkend byly chyceny největší ryby. První se nechal zlákat "Pepan", kterého chytil na čísle 1 Tomáš. Cca za 2 hodiny poté sám velký "Lidožrout". Ten byl chycen na čísle 14 Josefem, který byl ve Struhách poprvé a na tento neskutečný zážitek jen tak nezapomene. Při focení mu musel pomoct jeho kolega Tomáš.

více
Aktuality

Rybářská sezóna na rybníku Struhy začíná už 1.dubna 2017!!!

více