Aktuality

Znovu otevíráme!!!
12.května 2021
 
Přátelé,
dnešním dnem otevíráme po 3 letech opět sportovní rybolov ve Struhách.
Rybník se krásně naplnil vodou a my jsme pro Vás od března pečlivě vybírali a vysazovali novou rybí osádku. Těšit se můžete na trofejní kapry, amury, modré jeseny a nejen ty. Samozřejmostí jsou krásní ruští a sibiřští jeseteři, z nichž dva mají přes 22 kg.
Jako zatím poslední přírůstek jsme ve čtvrtek přivezli trofejní vyzu o váze 33 kg.
Rezervovat si místo můžete ihned.
více
Zahájení sezóny ve Struhách

Doufáme, že jste se nemohli, stejně jako my, dočkat jara. Novou rybářskou sezónu zahajujeme ve Struhách v dubnu. Konkrétní datum ještě upřesníme.

Rezervace je možné provádět již nyní. Zaberte se co nejdříve své oblíbené místo a buďte u rybníka první.

Už se na vás těšíme!

více
Bagrujeme

Rozhodli jsme se, že si nebudeme stěžovat na nedostatek vody a raději ho využijeme.
Prohlubujeme rybník u místa 22. Umožní tak chytat i v chobotu rybnika.

A počasí nám přeje

více
Zákaz zdolávání ryb ze břehu

Stále se potýkáme s velkým suchem a nedostatkem vody v rybníce.

Hladina vody je nyní tak nízko, že není možné při finálním zdolávání přitáhnout rybu až ke břehu. Je nutno za rybou dojít v gumovkách s podběrákem do vody! Toto upozornění platí pro všechna lovná místa do doby, dokud hladina dostatečně nestoupne.

Stále platí zákaz tahání jeseterů z vody. Odháčkování a další manipulaci s rybou je třeba provádět přímo ve vodě a omezit ji na minimum.

O změnách a odvolání nařízení Vás budeme informovat.

více
Zákaz tahání ryb na břeh

Od 2. srpna platí do odvolání na rybníku Struhy zákaz tahání jeseterů na břeh.

Odháčkování a veškerou další manipulaci s rybou provádějte pouze ve vodě a omezte ji na nezbytné minimum.
Pokud uvidite rybu v problémech, okamžitě volejte spravce, nebo přimo na tel. 603 116 311. Sice jsme teď na rybníce téměř pořád, ale i tak nám aspoň takto můžete pomoci rybu včas nalézt a pokusit se zachránit.

Děkujeme za pochopení a pomoc.

více
První návštěva na soukromém revíru

Další zpráva od vody. Přišla nám sice už minulý týden, ale ke zveřejnění jsme se dostali až teď.
Takhle si Struhy užil Tomáš Snížek:

První moje výprava na soukromý revír byla do Struh. Doposud jsem na žádném nebyl a musím říct, že úplně super a nadšení nevyprchalo ani dnes. Lovili jsme ve třech na č1.2.3. od 8-20:00 a bylo uloveno několik krásných kapříků 9-16kg a několik jeseterů 10+. Mě osobně se povedl hned 2× osobák. Kapřík 12kg a Jeseter 110cm. Vše přišlo na Pop up a Fresh boilis Record Corn od LK baits. Byl to opravdu nezapomenutelný zážitek a rozhodně budem Struhy navštěvovat.

více
Zpráva ze Struh

Jaroslav Valtr u nás byl v květnu a začátkem června. Poslal nám krásnou zprávu od vody. Berte ji jako inspiraci na výlet k vodě.

V poslední době jsme navštívili Struhy 2x, vždy jen na denní chytaní. První lov byl, co do počtu zábzáběrů, lepší, ve třech lidech jsem měli 5 kapru 9-16kg a asi 10+ jeseteru. Ryby braly celý den. Dal jsem na radu ve Vaší prodejně a jahoda/moruše od JF byla nástrahou největšího úlovku. Zbytek dne však bylo 90% záběrů na boilie kukuřičné příchutě LK a to i všichni jeseteři. Druha denní výprava byla za parného počasí. Den začal kaprem 9kg a každý jsme si ulovili jednoho kapra 9-10kg. Od jeseterů bylo také několik zaberů. Tentokrát záběry byly na boilie různých přichutí. Los.kav.cer.pepr MB, kukuřičné LK, sýrové na jesetery LK a samozřejmě jahoda/moruše JF. Lovili jsme z míst 1,2,3 a zkusili jsme i 21. Kupodivu bylo nejvíc záběrů z hloubky par desítek cm i při tak vysokých teplotách. Doufáme, ze se dokážeme utrhnout také na chytaní pres noc, bohužel nám to nevychází. Určitě jsme u Vás nebyli na posled a těšíme se na další okamžiky na břehu vašeho revíru. Petrův zdar.
A pár fotek jako důkaz úspěšné výpravy..

více
Prodloužený víkend u vody očima Daniela Svobody

28. dubna jsme vyrazili na tří denní výpravu. Naštěstí jsme chytli dobu ,kdy se ryby ještě nezačaly třít. To byla jediná věc,které jsme se báli. Počasí nám vyšlo a ryby se držely na mělčině. Na výpravu jsme zvolili boilie od LK baits v příchutích Nutric acid a wild strawberry. První den se nesl v duchu rozbalování a chystání se na produktivní noc, která nás neminula. Podařil se krásný šupík o váze 17,20 kg, tři kapři přesahující hranici 12kg a několik kaprů okolo 10kg. Podařilo se nám ulovit i několik jeseterů. Druhý den přinesl změnu počasí a tak jsme byli rádi za 15kg šupíka, který korunoval, myslím si, úspěšnou výpravu.

více