Sportovní rybolov - rybník Struhy

Hlavní strana >Sportovní rybolov - rybník Struhy

Rybník Struhy (Polní) se nachází u obce Čachovice u Mladé Boleslavi, jeho součástí je i biocentrum s mnoha druhy živočichů a rostlin.Kontakt Sportovní rybolov Struhy, telefon, email

Rybník má rozlohu vodní plochy přes 3,3 ha, kdy přítoková část je obklopena rákosovými poli. Je částečně písčitý a před zahájením sportovního rybolovu přes 10 let nelovený.

Sportovní rybolov ve Struhách provozujeme od roku 2016. Vysadili jsme sem velké trofejní kapry o váze od 8 do 16kg a i několik chlapáků nad 20 kg.  Jsou to krásně vysocí lysci a zmasilí šupináči.  Jedná se o obsádku mladých, dobře stavěných ryb s velkým potenciálem růstu. Ryby jsou v perfektní kondici a nejsou ochytané. Dále jsme sem vypustili mnoho sibiřských a ruských jeseterů od 6 až do 16 kg hmotnosti, nádherné líny, amury, úhoře, candáty, kteří mají přes 90 cm, 35 cm velké okouny a přes metr velké štiky. Pro zpestření zde máme vysazeno i několik kaprů Koi od 2 - 5kg, velké zlaté perlíny přes 35cm, zlaté a modré jeseny přes 40cm. Největší rybou ve Struhách je vyza velká, která měla při posledním vážení, v roce 2017, 45kg.

Krásné prostředí sportovního rybníku a zejména trofejní úlovky zahřejí každého rybáře na duši.

POVĚŘENÍ K RYBOLOVU zakoupíte, nebo si vyzvednete v naší prodejně rybářskými potřebami a jezírkovým příslušenstvím v Bratronicích. Zda si také můžete doplnit potřebné rybářské vybavení tak, abyste mohli ve Struhách chytat.

Přejeme pohodový rybolov!