Sportovní rybolov - rybník Struhy

Hlavní strana >Sportovní rybolov - rybník Struhy

Kontakt Sportovní rybolov Struhy, telefon, email

Rybník Struhy (Polní) se nachází u obce Čachovice u Mladé Boleslavi, jeho součástí je i biocentrum s mnoha druhy živočichů a rostlin.

Rybník má rozlohu vodní plochy přes 3,3 ha, kdy přítoková část je obklopena rákosovými poli.

Sportovní rybolov ve Struhách provozujeme od roku 2016. V důsledku několikaletého sucha a s tím spojeného nedostatku vody jsme museli v roce 2019 ryby přemístit a sportovní rybolov na neurčito přerušit.

Rok 2020 byl po dlouhé době na srážky hojný, a i následující zima přispěla sněhem. Proto jsme v dubnu 2021 rybník znovu otevřeli veřejnosti.

Původní obsádku ryb, kterou jsme vylovili, vrátíme zpět hned, jak nám počasí dovolí. Jedná se o trofejní kapry o váze od 8 do 16kg a i o několik chlapáků nad 20 kg.  Jsou to krásně vysocí lysci a zmasilí šupináči. Naší chloubou jsou extra vybraní řádkovaní kapři, které chováme již více jak 10 let od embrya a nyní některé ryby mají k 15 kilogramům. Těchto řádkáčů bude vysazeno nově cca 100ks. Je to obsádka mladých a dobře stavěných kaprů s velkým potenciálem růstu. Ryby jsou v perfektní kondici.

Dále máme v plánu vypustit několik desítek sibiřských a ruských jeseterů od 6 až do 16 kg hmotnosti. Samozřejmě k našemu revíru patří tradičně i trofejní exemplář Vyzy velké. Těšte se na nádherné kilové líny, zlaté líny, amury přes 10kg, několik zlatých amurů, úhoře, candáty, kteří mají přes 90 cm, 35 cm velké okouny a přes metr velké štiky. Pro zpestření budou vysazeni i kapři Koi od 4 - 8 kg, velcí zlatí perlíni přes 35 cm a zlatí a modří jeseni s mírami přes 40 cm.

Krásné prostředí sportovního rybníku a zejména trofejní úlovky zahřejí každého rybáře na duši.

POVĚŘENÍ K RYBOLOVU zakoupíte, nebo si vyzvednete v naší prodejně s rybářskými potřebami a jezírkovým příslušenstvím v Bratronicích. Zde si také můžete doplnit potřebné rybářské vybavení.

Přejeme pohodový rybolov!