Novinky

Prodej okrasných ryb

Vážení zákazníci a milovníci okrasných ryb, dovolujeme se Vám oznámit, že prodej ryb pro sezónu 2019 zahájíme v pátek 19.4.2019. Prodej ryb bude probíhat stejně jako v minulých letech POUZE V PÁTEK (10/00 - 16/30) A V SOBOTU (10/00 - 16/00).

více

Otevíráme nábor brigádníků na prodej vánočních kaprů. Jedná se o krátkodobou brigádu na 3-4 dny před Vánoci. Výdělek 8 – 16 000 Kč na osobu, podle vaší šikovnosti.

Hledáme skupiny 2-5 lidí, podle velikosti stánku, s vlastním karavanem, nebo autem na přespání a zdravotním průkazem. Zkušenosti a základní rybářské dovednosti jsou výhodou, ale ne podmínkou. Vše Vám vysvětlíme a naučíme na informačních schůzkách, které proběhnou v průběhu podzimu.

Prodejní místa máme po celé ČR. Stánky jsou umístěné na frekventovaných místech v centrech měst a před obchodními domy Kaufland a Penny market. Při včasné reakci máte větší výběr stanovišť.

Zájemci se mohou hlásit prostřednictvím formuláře na webu: www.vanocniprodejkapru.cz nebo telefonicky na 608 316 311. Ale mail Vás stejně nemine.

Bližší informace Vám taktéž poskytneme na výše uvedeném telefonním čísle..

více
Nový import Nishikigoi

Přivezli jsme pro Vás Japan KOI. Ryby jsou prozatím v povinné karanténě a nabídneme Vám je hned, jak to bude možné.

více
Hledáme brigádníky na Vánoční prodej kaprů

Otevíráme nábor brigádníků pro letošní Vánoční prodej kaprů.

Nabízíme zajímavě ohodnocenou práci v atraktivních lokalitách a férový přistup i jednání.

Naše prodejní místa jsou u OD Kaufland, Tesco, Penny Market a hojně navštěvovaná veřejná místa po celé ČR.

Podrobné informace a kontakt na:

http://www.vanocniprodejkapru.cz

více
Tradiční výlov rybníku Sluhy

V neděli, 29. října, jsme opět lovili Mlýnský rybník ve Sluhách.

Tento rybník lovíme pravidelně již několik let a u místních je to velká událost. Mají možnost se přijít podívat až ke kádím a koupit si rybu, která s nimi vyrostla v jejich vesnici.

více